Akademik dizin

Fakültelere göre düzenlenmiş öğretim üyeleri ve araştırma görevlileri listesi aşağıda görüntülenmektedir. Dizin içerisinde isimle arama yapabilirsiniz.

Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü
İklim ve Deniz Bilimleri
Katı Yer Bilimleri
Yer Sistemi Bilimi
Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Bilişim Enstitüsü
Bilgi Teknolojileri Bölümü
Bilgisayar Bilimleri
Coğrafi Bilgi Teknolojileri
Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik
Denizcilik Fakültesi
Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Bölümü
Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği Bölümü
Temel Bilimler Bölümü
Deprem Mühendisliği ve Afet Yönetimi Enstitüsü
Afet Yönetimi
Deprem Mühendisliği
Elektrik-Elektronik Fakültesi
Elektrik Mühendisliği Bölümü
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü
Kontrol Mühendisliği Bölümü
Enerji Enstitüsü
Enerji Bilim ve Teknoloji Anabilim Dalı
Nükleer Enerji
Fen Bilimleri Enstitüsü
Afet Yönetim Bölümü
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Bilişim Anabilim Dalı
Çevre Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü
Çevre Mühendisliği Bölümü
Fizik Mühendisliği
İnşaat Mühendisliği Bölümü
Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümü
Kimya Bölümü
Kontrol ve Otomasyon Bölümü
Makina Mühendisliği Bölümü
Matematik Mühendisliği Bölümü
Metalurji Mühendisliği Bölümü
Restorasyon Bölümü
Yapı Mühendisliği Bölümü
Fen-Edebiyat Fakültesi
Fizik Mühendisliği Bölümü
İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü
Kimya Bölümü
Kimya Bölümü
Matematik Mühendisliği Bölümü
Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü
Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi
Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü
Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği
İnşaat Fakültesi
Çevre Mühendisliği Bölümü
Geomatik Mühendisliği Bölümü
İnşaat Mühendisliği Bölümü
İşletme Fakültesi
Ekonomi Mühendisliği Bölümü
Endüstri Mühendisliği Bölümü
İşletme Mühendisliği Bölümü
Kimya-Metalurji Fakültesi
Gıda Mühendisliği Bölümü
Kimya Mühendisliği Bölümü
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü
Maden Fakültesi
Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü
Jeofizik Mühendisliği Bölümü
Jeoloji Mühendisliği Bölümü
Maden Mühendisliği Bölümü
Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü
Makina Fakültesi
İmalat Mühendisliği Bölümü
Makina Mühendisliği Bölümü
Mimarlık Fakültesi
Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
İç Mimarlık Bölümü
Mimarlık Bölümü
Peyzaj Mimarlığı Bölümü
Şehir ve Bölge Planlama Bölümü
Rektörlük
Çevre ve Şehircilik Uygulama Araştırma Merkezi
Dil ve İnkılap Tarihi Bölümü
Konut Araştırma ve Eğitim Merkezi
Meslek Yüksek Okulu
Rektörlük-Merkez
Yabancı Diller Yüksek Okulu
Sosyal Bilimler Enstitüsü
İşletme Bölümü
Sanat Tarihi
Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi
Moda Tasarımı Bölümü
Tekstil Geliştirme ve Pazarlama Bölümü
Tekstil Mühendisliği Bölümü
Türk Musikisi Devlet Konservatuarı
Müzik Teknolojileri Bölümü
Müzikoloji Bölümü
Temel Bilimler Bölümü
Türk Halk Oyunları Bölümü
Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi
Meteoroloji Mühendisliği Bölümü
Uçak Mühendisliği Bölümü
Uzay Mühendisliği Bölümü

Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Zehra Çataltepe
Prof.Dr. Muhittin Gökmen
Prof.Dr. Nadia Erdoğan
Prof.Dr. Sema Fatma Oktuğ
Doç.Dr. Deniz Turgay Altılar
Doç.Dr. Feza Buzluca
Doç.Dr. Berk Canberk
Doç.Dr. Hazım Kemal Ekenel
Doç.Dr. A. Şima Etaner-Uyar
Doç.Dr. Ayşegül Gençata Yayımlı
Doç.Dr. Mustafa Ersel Kamaşak
Doç.Dr. Sanem Sarıel
Doç.Dr. Şule Gündüz-Öğüdücü
Doç.Dr. Uluğ Bayazıt
Doç.Dr. Gözde Ünal
Yrd.Doç.Dr. Çiçek Çavdar
Yrd.Doç.Dr. Gülşen Cebiroğlu Eryiğit
Yrd.Doç.Dr. Hatice Köse
Yrd.Doç.Dr. Gökhan İnce
Yrd.Doç.Dr. Sanem Kabadayı
Yrd.Doç.Dr. Tolga Ovatman
Yrd.Doç.Dr. Ömer Sinan Saraç
Yrd.Doç.Dr. Ahmet Cüneyd Tantuğ
Yrd.Doç.Dr. Ayşe Tosun
Yrd.Doç.Dr. Yusuf Yaslan
Öğr.Gör.Dr. Damien Jade Duff
Öğr.Gör.Dr. Arzucan Özgür
Öğr.Gör.Dr. Mehmet Tahir SANDIKKAYA
Öğr.Gör. Binnur Kurt
Öğr.Gör. Evren Dağlarlı
Öğr.Gör. Hayri Turgut Uyar
Araş.Gör. Atakan Aral
Araş.Gör. Ahmet Arış
Araş.Gör. Canan Batur
Araş.Gör. Doğan Altan
Araş.Gör. Müge Erel
Araş.Gör. Mustafa Ersen
Araş.Gör. Sinem Çiftçioğlu
Araş.Gör. Ahmet Kenan Kule
Araş.Gör. muhammet sahin
Araş.Gör. Mahiye (Uluyağmur) Öztürk
Araş.Gör. Nagehan İlhan
Araş.Gör. Sıla Özen
Araş.Gör. Melodi Deniz Öztürk
Araş.Gör. Şaban Öztürk
Araş.Gör. Tuğba Pamay
Araş.Gör. Gökhan Seçinti
Araş.Gör. Gülnur Selda Uyanık
Araş.Gör. Figen Şentürk
Araş.Gör. Umut Sulubacak
Araş.Gör. Dilara Torunoğlu-Selamet
Araş.Gör. Resul Tugay
Araş.Gör. Meryem Uzun Per
Uzman Doğu Sırt

Denizcilik Fakültesi

Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Nil Guler
Doç.Dr. Özcan Arslan
Doç.Dr. Serdar KUM
Doç.Dr. Burcu Özsoy
Doç.Dr. Yusuf Volkan Aydoğdu
Yrd.Doç.Dr. Munip Bas
Yrd.Doç.Dr. Sevilay Can
Yrd.Doç.Dr. Tanzer Satır
Yrd.Doç.Dr. Cemil Yurtören
Öğr.Gör.Dr. Sinan Çakır
Öğr.Gör.Dr. Ali Cömert
Öğr.Gör.Dr. Mustafa Yılmaz
Öğr.Gör. Alaaddin Yıldıray Ertaş
Öğr.Gör. Orhan Gönel
Öğr.Gör. Oğuzhan Gürel
Öğr.Gör. Cem Güzel
Öğr.Gör. Ali Kandemir
Öğr.Gör. Hakan Muran
Öğr.Gör. Sunay Sabuncu
Araş.Gör.Dr. Tuba Keçeci
Araş.Gör. Elif Bal
Araş.Gör. Çağatay Kandemir
Araş.Gör. Onur Sabri Durak
Araş.Gör. Özge Eski
Araş.Gör. VEYSEL GÖKÇEK
Araş.Gör. Alper Kılıç
Araş.Gör. İbrahim Kılıç
Araş.Gör. Onural Alper ŞAHİN
Araş.Gör. Yunus Emre Şenol
Araş.Gör. Serap GÖKSU
Araş.Gör. Ömer SÖNER
Uzman Hakan Çap
Uzman Hüsnü Mırık
Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği Bölümü Doç.Dr. Yasin Arslanoğlu
Doç.Dr. Ata Bilgili
Doç.Dr. Metin Çelik
Doç.Dr. Cengiz Deniz
Yrd.Doç.Dr. İsmail Çiçek
Yrd.Doç.Dr. Kadir Çiçek
Yrd.Doç.Dr. Yavuz Keçeli
Yrd.Doç.Dr. Gazi Koçak
Yrd.Doç.Dr. Yalçın DURMUŞOĞLU
Öğr.Gör.Dr. Münir Süner
Öğr.Gör.Dr. Banu Tansel
Araş.Gör. Selim Aksoy
Araş.Gör. Ahmet Bilici
Araş.Gör. Burak Zincir
Araş.Gör. Çağlar DERE
Araş.Gör. Ali Atil Talay
Araş.Gör. Turgay Köroğlu
Araş.Gör. Tayfun Uyanık
Temel Bilimler Bölümü Doç.Dr. Levent Kırval
Doç.Dr. Leyla Tavacıoğlu
Yrd.Doç.Dr. Pelin BOLAT
Öğr.Gör.Dr. Sabire Çoban Cömert
Öğr.Gör.Dr. Muhsin Kadıoğlu
Araş.Gör. Gökhan Zorluoğlu
Uzman Hüsnü Mırık

Elektrik-Elektronik Fakültesi

Elektrik Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Ahmet Cansız
Prof.Dr. Ayşen Demirören
Prof.Dr. Özcan Kalenderli
Prof.Dr. Mustafa Karaman
Prof.Dr. Aydoğan Özdemir
Prof.Dr. İsmail Serdar Özoğuz
Prof.Dr. Belgin Türkay
Prof.Dr. Ömer Usta
Doç.Dr. Ramazan Çağlar
Doç.Dr. Emel Önal
Doç.Dr. Lale Tükenmez Ergene
Doç.Dr. V. M. İstemihan Genç
Doç.Dr. Ömer Gül
Doç.Dr. Güven Kömürgöz Kırış
Doç.Dr. Osman Kaan Erol
Yrd.Doç.Dr. Duygu Bayram
Yrd.Doç.Dr. Fuat Küçük
Yrd.Doç.Dr. SUAT ILHAN
Yrd.Doç.Dr. Canan Karatekin
Yrd.Doç.Dr. Derya Ahmet Kocabaş
Yrd.Doç.Dr. Murat Yılmaz
Yrd.Doç.Dr. Mustafa Berke Yelten
Öğr.Gör.Dr. Taşdemir AŞAN
Öğr.Gör.Dr. Ali Sinan Çabuk
Araş.Gör. Alper Akoğuz
Araş.Gör. Gökhan Altıntaş
Araş.Gör. Ahmet Kubilay Atalay
Araş.Gör. Feyyaz Fatih Aydın
Araş.Gör. Furkan Başkurt
Araş.Gör. Suna Bolat Sert
Araş.Gör. Lale Erdem
Araş.Gör. Bekir Fincan
Araş.Gör. Aytuğ Font
Araş.Gör. Merve Güleryüz Halaçlı
Araş.Gör. Hamid Erinç Karatoprak
Araş.Gör. Koray Erhan
Araş.Gör. Cavit Fatih Küçüktezcan
Araş.Gör. Handan Nak
Araş.Gör. Mehmet Onur Gülbahçe
Araş.Gör. Banu Öztürk
Araş.Gör. Abdullah Polat
Araş.Gör. Emrah Salman
Araş.Gör. Sezen Yıldırım
Araş.Gör. Tayfun Gündoğdu
Araş.Gör. Buse Ustaoğlu
Araş.Gör. Kahraman Yumak
Araş.Gör. Erhan Yumuk
Araş.Gör. Mustafa Alparslan Zehir
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Hasan Ümit Aygölü
Prof.Dr. İnci Çilesiz
Prof.Dr. Zümray Dokur
Prof.Dr. Ece Olcay Güneş
Prof.Dr. Bilge Günsel
Prof.Dr. Ahmet Hamdi Kayran
Prof.Dr. Sedef Kent Pınar
Prof.Dr. Hakan Kuntman
Prof.Dr. Mehmet Ertuğrul Çelebi
Prof.Dr. Tamer Ölmez
Prof.Dr. Neslihan Serap Şengör
Prof.Dr. Selçuk Paker
Prof.Dr. Tayfun Akgül
Prof.Dr. Ali Toker
Prof.Dr. Müştak Erhan Yalçın
Prof.Dr. Ali Yapar
Doç.Dr. Funda Akleman
Doç.Dr. Ender Mete Ekşioğlu
Doç.Dr. Güneş Karabulut Kurt
Doç.Dr. İlker Bayram
Doç.Dr. Işın Yazgan Erer
Doç.Dr. Mesut Kartal
Doç.Dr. Serkan Şimşek
Doç.Dr. Mürvet Kırcı
Yrd.Doç.Dr. Mustafa Altun
Yrd.Doç.Dr. Ertuğrul Başar
Yrd.Doç.Dr. Onur Ferhanoğlu
Yrd.Doç.Dr. Hülya Yalçın
Yrd.Doç.Dr. Özkan Karabacak
Yrd.Doç.Dr. Metin Hüner
Yrd.Doç.Dr. Türker Küyel
Yrd.Doç.Dr. Mustafa Berke Yelten
Öğr.Gör. Ali BAHADIR
Öğr.Gör. Bora Döken
Araş.Gör. Latif Akçay
Araş.Gör. Mehmet Nuri Akıncı
Araş.Gör. Alper Akoğuz
Araş.Gör. Agâh Oktay Ertay
Araş.Gör. Ergin Aslan
Araş.Gör. Tuba Ayhan
Araş.Gör. Ahmet Çağrı Bağbaba
Araş.Gör. Pınar Başak Başyurt
Araş.Gör. Özden Bayır
Araş.Gör. Berat Doğan
Araş.Gör. Yüksel Çakır
Araş.Gör. Salih Vehbi Cömert
Araş.Gör. Emeç Erçelik
Araş.Gör. Mahmud Esad Yiğit
Araş.Gör. Ercan Kalalı
Araş.Gör. Asil Koç
Araş.Gör. Mesut Atasoyu
Araş.Gör. Mehmet BAŞARAN
Araş.Gör. Yasemin Onuş
Araş.Gör. Rahmi Elibol
Araş.Gör. Yağmur Sabucu
Araş.Gör. Serkan YILDIZ
Araş.Gör. Semiha Tedik
Araş.Gör. Mehmet Tükel
Araş.Gör. Alican Uysal
Kontrol Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Fikret Çalışkan
Prof.Dr. İbrahim Eksin
Prof.Dr. Metin Gokasan
Prof.Dr. A Leyla Gören Sümer
Prof.Dr. Müjde Güzelkaya
Prof.Dr. Salman Kurtulan
Prof.Dr. Mehmet Turan Söylemez
Prof.Dr. Hakan Temeltaş
Doç.Dr. Serhat İkizoğlu
Yrd.Doç.Dr. Ali Fuat Ergenç
Yrd.Doç.Dr. Tufan Kumbasar
Yrd.Doç.Dr. Volkan Sezer
Yrd.Doç.Dr. Yaprak Yalçın
Yrd.Doç.Dr. Engin Yeşil
Yrd.Doç.Dr. S. Murat Yeşiloğlu
Öğr.Gör.Dr. Yücel Aydın
Araş.Gör.Dr. Mehmet Kürşat Yalçın
Araş.Gör. Baran Alikoç
Araş.Gör. Oytun Eriş
Araş.Gör. Osman Ervan
Araş.Gör. Selim İlhan
Araş.Gör. İlhan Mutlu
Araş.Gör. Kemal UÇAK
Araş.Gör. Uğur Yıldırım
Araş.Gör. Sabri Yılmaz

Fen Bilimleri Enstitüsü

Afet Yönetim Bölümü Yrd.Doç.Dr. Pelin Alpkökin
Öğr.Gör.Dr. Dilek Pekdemir
Öğr.Gör.Dr. Ahmet Can Sabuncu
Araş.Gör. Abdurrahman DEMİRCİ
Araş.Gör. Hüseyin Önder Bektaş
Araş.Gör. Esin Çakır
Araş.Gör. Ethem Gürer
Araş.Gör. Ersin Kamburoğlu
Araş.Gör. Namık Eser
Araş.Gör. Sevgi Harman
Araş.Gör. Levent Kartal
Araş.Gör. Nur hanife Orak
Araş.Gör. Cem Berk Şenel
Araş.Gör. Raşit Uluğ
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Neziha Akalın
Araş.Gör. Enes Albay
Araş.Gör. Emre Sercan Aslan
Araş.Gör. Bilge Süheyla AKKOCA
Araş.Gör. Emrah Başaran
Araş.Gör. Beyza Eken
Araş.Gör. Emrah Dönmez
Araş.Gör. Emrullah Gazioğlu
Araş.Gör. Mustafa Esengün
Araş.Gör. Hakan Gündüz
Araş.Gör. İsmail Bilgen
Araş.Gör. Kübra Cengiz
Araş.Gör. Hasan Kıvrak
Araş.Gör. Çağatay Koç
Araş.Gör. Kübra Adalı
Araş.Gör. Mücahit Altıntaş
Araş.Gör. Müjdat Soytürk
Araş.Gör. Göksu Tüysüzoğlu
Araş.Gör. Mine Yasemin
Uzman Yasin Keskin
Bilişim Anabilim Dalı Araş.Gör. Saadet Zeynep Bacınoğlu
Çevre Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Burçin Coşkun
Araş.Gör. Gülten Yüksek
Araş.Gör. Onur Işık
Araş.Gör. Necati Kayaalp
Çevre Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Erdem Görgün
Araş.Gör. Deniz İzlen Çifçi
Araş.Gör. Taha Aslan
Fizik Mühendisliği Araş.Gör. Ali Özhan Akyüz
Araş.Gör. Ahmet talha Üzümcü
İnşaat Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Ali Osman Ateş
Araş.Gör. İdris Bedirhanoğlu
Araş.Gör. Ebru Eriş
Araş.Gör. Sinan Eruçar
Araş.Gör. Feyzullah Gülşen
Araş.Gör. Adem Işık
Araş.Gör. Bilal Özaslan
Araş.Gör. Aydın Özmutlu
Araş.Gör. Yusuf ŞAHİNKAYA
Araş.Gör. Senem BİLİR MAHÇİÇEK
Araş.Gör. Mustafa Tanış
Araş.Gör. Yuşa Şahin
Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Mustafa Acar
Araş.Gör. Ali Tunç
Kimya Bölümü Araş.Gör. Elif Baysak
Araş.Gör. Gülçin Torunoğlu Turan
Kontrol ve Otomasyon Bölümü Araş.Gör. Serhat Boynukalın
Araş.Gör. Mustafa Seçkin Durmuş
Araş.Gör. Şirin Akkaya Akbatı
Makina Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Ertuğrul Bayraktar
Araş.Gör. Hülya Eraslan
Araş.Gör. Mustafa Erdem
Araş.Gör. Özkan Gökçekaya
Araş.Gör. Ayhan Hacıoğlu
Araş.Gör. Eren Kalay
Araş.Gör. Mehmet Safa Bodur
Araş.Gör. Ömer Cihan
Araş.Gör. Öncel Öncüoğlu
Araş.Gör. Furkan Terzioğlu
Araş.Gör. Tuğba TETİK
Araş.Gör. İbrahim Hakkı Tonyalı
Matematik Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Sezgin Altay demirbağ
Araş.Gör. Dilek Demirkuş
Araş.Gör. Gülden Gün Polat
Araş.Gör. Kemal Özen
Metalurji Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Sultan Sönmez
Araş.Gör. Barış Yavaş
Araş.Gör. Emre Yılmaz
Restorasyon Bölümü Araş.Gör. Mehmet Ulukan
Yapı Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Suat emrah Dülger
Araş.Gör. Adem Karasu
Araş.Gör. Ülgen MERT TUĞSAL
Araş.Gör. Bayram Türk
Araş.Gör. Mehmet Fatih Yılmaz

Fen-Edebiyat Fakültesi

Fizik Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Günay Basar
Prof.Dr. Zehra Altuntaş Bayır
Prof.Dr. Candan Erbil
Prof.Dr. Ayşe Erzan
Prof.Dr. Füsun Zengin
Prof.Dr. Ahmet Giz
Prof.Dr. Gonul Özen
Prof.Dr. Haluk Özbek
Prof.Dr. Hilmi Unlu
Prof.Dr. Cenap Şahabettin Özben
Prof.Dr. Turan Öztürk
Prof.Dr. Ozan sanlı Şentürk
Prof.Dr. Yusuf Yagci
Prof.Dr. Yaşar Yılmaz
Doç.Dr. Gülay Acar
Doç.Dr. Özgür Akarsu
Doç.Dr. Selçuk Aktürk
Doç.Dr. Ahmet Levent Subaşı
Doç.Dr. Baki Altuncevahir
Doç.Dr. Esra Alveroğlu
Doç.Dr. A. Savaş Arapoğlu
Doç.Dr. Tolga Birkandan
Doç.Dr. Altan Çakır
Doç.Dr. Elif Canfes
Doç.Dr. Cem Servantie
Doç.Dr. Demet Aktaş
Doç.Dr. Seda Aksoy Esinoğlu
Doç.Dr. Gizem Dinler Doğanay
Doç.Dr. Ali Gelir
Doç.Dr. Gülçin Yılmaz
Doç.Dr. Oğuzhan Gürlü
Doç.Dr. Gülcemal Yıldız
Doç.Dr. Sevim İşçi Turutoğlu
Doç.Dr. Hakan Karaağaç
Doç.Dr.
Doç.Dr. Hakan Özgür Özer
Doç.Dr. Hakkı Tuncay Özer
Doç.Dr. Mehmet Ramazanoğlu
Doç.Dr. Şaziye Uğur
Doç.Dr. Sevtap YILDIZ ÖZBEK
Doç.Dr. Barış Yücel
Yrd.Doç.Dr. Alexandr Jonas
Yrd.Doç.Dr. Ferah Çalışır
Yrd.Doç.Dr. Ayfer Kalkan Burat
Yrd.Doç.Dr. Barry Stocker
Öğr.Gör.Dr. İbrahim Türhan
Öğr.Gör. Ferid Salehli
Araş.Gör.Dr. Beril Sözmen
Araş.Gör. Nur Alan
Araş.Gör. Alptekin Yıldız
Araş.Gör. Ahmet Bayrak
Araş.Gör. Hatun Çınkaya
Araş.Gör. Ekin Küçüksönmez
Araş.Gör. Mahmut Elbistan
Araş.Gör. Mehmet Erhan Emirhan
Araş.Gör. Emrah Şimşek
Araş.Gör. Gülşen Akın Evingür
Araş.Gör. Ayşen Gürkan
Araş.Gör. Berkin Malkoç
Araş.Gör. Mehmet Arslan
Araş.Gör. Onur Pusuluk
Araş.Gör. Ramazan Şahin
Araş.Gör. Pegah MUTLU
Araş.Gör. Ozan Sabahattin Sarıyer
Araş.Gör. Hasan Hüseyin Sömek
Araş.Gör. Sevcan Tabanlı
Araş.Gör. Elif Yunt
İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü Prof.Dr. Asuman Suner
Prof.Dr. İstar Gözaydın
Prof.Dr. Aydan TURANLI
Prof.Dr. Tuncay Zorlu
Prof. Gürcan Koçan
Doç.Dr. Aytekin ÇÖKELEZ
Doç.Dr. Doğan Gürpınar
Doç.Dr. Markus Dressler
Doç.Dr. Aslı Öğüt Erbil
Doç.Dr. Geoff Bove
Doç.Dr. Elvan Gülöksüz
Doç.Dr. Fatih Özbay
Doç.Dr. Umut Uzer
Doç.Dr. Ebru Yetişkin
Yrd.Doç.Dr. Ayşe Zeynep Akalın
Yrd.Doç.Dr. E. Aslı Çalkıvik
Yrd.Doç.Dr. Ayşe Serdar
Yrd.Doç.Dr.
Yrd.Doç.Dr. Kerem Eksen
Yrd.Doç.Dr. Jan Kandiyali
Yrd.Doç.Dr. Giovanni Filippo Mion
Yrd.Doç.Dr. Sevil Hatice Baltalı Tırpan
Öğr.Gör.Dr. Özge Atalay Çelik
Öğr.Gör.Dr. Birgül Arslanoğlu
Öğr.Gör.Dr. Çiğdem Özkan Aygün
Öğr.Gör.Dr. Hülya Yeltepe Ercan
Öğr.Gör. Burcu Kurt
Araş.Gör. Bülent Arslantaş
Araş.Gör. C. Ozan Ceyhan
Araş.Gör. Damla Dönmez
Kimya Bölümü Prof.Dr. Ahmet Gul
Prof.Dr. Ahmet Akar
Prof.Dr. Süleyman Akman
Prof.Dr. Olcay Anac
Prof.Dr. Oya Galioğlu Atıcı
Prof.Dr. Zehra Altuntaş Bayır
Prof.Dr. İpek Becerik
Prof.Dr. Niyazi Bicak
Prof.Dr. Huceste Giz
Prof.Dr. Birsen Demirata
Prof.Dr. Güleren Doner
Prof.Dr. Esin Hamuryudan
Prof.Dr. Gürkan Hızal
Prof.Dr. Metin Hayri Acar
Prof.Dr. Makbule Burkut Koçak
Prof.Dr. Ayşen Onen
Prof.Dr. A.Sezai Sarac
Prof.Dr. İ Ersin SERHATLI
Prof.Dr. Naciye Talinli
Prof.Dr. Nurseli Uyanik
Doç.Dr. Abdullah Aydogan
Doç.Dr. Nevin Öztekin
Doç.Dr. Nurcan Tüzün
Doç.Dr. Orhan GÜNEY
Doç.Dr. Behice Şebnem Sesalan
Öğr.Gör.Dr. Nejla Çini
Öğr.Gör.Dr. Argun Talat Gökçeören
Öğr.Gör.Dr. Barış Kışkan
Öğr.Gör.Dr. Cüneyt Hüseyin Ünlü
Araş.Gör.Dr. Tuba Çakır Çanak
Araş.Gör.Dr. Sevgi Güney
Araş.Gör.Dr. İbrahim Volkan Kumbaracı
Araş.Gör.Dr. İbrahim Özçeşmeci
Araş.Gör.Dr. Mukaddes Özçeşmeci
Araş.Gör.Dr. Altuğ Mert Sevim
Araş.Gör.Dr. Rabia Zeynep Uslu Kobak
Araş.Gör. Yonca Alkan
Araş.Gör. Bünyamin Karagöz
Araş.Gör. Hakan Kaygusuz
Araş.Gör. Nil Özbek
Kimya Bölümü Prof.Dr. Bahire Filiz Senkal
Prof.Dr. Bedia Erim Berker
Prof.Dr. Esma Sezer
Prof.Dr. Yeşim Hepuzer Gürsel
Prof.Dr. Nilgün Kizilcan
Prof.Dr. Mine Yurtsever
Prof.Dr. Oğuz Okay
Prof.Dr. Mustafa Özcan
Prof.Dr. Okan Sirkecioğlu
Prof.Dr. Umit Tunca
Doç.Dr. Ayşe Daut Özdemir
Doç.Dr. Hatice Dinçer
Doç.Dr. Nesrin Köken
Yrd.Doç.Dr. Onur Alptürk
Araş.Gör.Dr. Seden Beyhan
Araş.Gör.Dr. Füsun Şeyma Kışkan
Araş.Gör.Dr. Hande Rezan Pekbelgin Karaoğlu
Araş.Gör.Dr. Hacer Yasemin Yenilmez
Araş.Gör. Armağan Atsay
Araş.Gör. Ufuk Saim Günay
Araş.Gör. Burak Tavşanlı
Uzman Barbaros Akkurt
Matematik Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Ulviye Başer ILGAZ
Prof.Dr. Ayşe Humeyra Bilge
Prof.Dr. Fatma Özdemir
Prof.Dr. Füsun Özen Zengin
Prof.Dr. Emanullah Hizel
Prof.Dr. Ibrahim Kirat
Prof.Dr. Kamil Oruçoğlu
Prof.Dr. Zerrin Şentürk
Prof.Dr. Mevlut Teymur
Doç.Dr. Ahmet Duran
Doç.Dr. Semra Ahmetolan
Doç.Dr. Nalan Antar
Doç.Dr. Ceni Babaoğlu
Doç.Dr. Gülçin Çivi
Doç.Dr. Güler Gürpınar Arsan
Doç.Dr. Gülçin Mihriye Muslu
Doç.Dr. İlkay Bakırtaş Akar
Doç.Dr. Ahmet Kırış
Doç.Dr. Mustafa Nadar
Doç.Dr. Ersin Özuğurlu
Doç.Dr. Nurettin Cenk Turgay
Yrd.Doç.Dr. Burhaneddin İzgi
Yrd.Doç.Dr. Nurhan Çolakoğlu
Yrd.Doç.Dr. İrma Hacınlıyan
Yrd.Doç.Dr. Esin Kaneti Gidon
Yrd.Doç.Dr. Cihangir ÖZEMİR
Yrd.Doç.Dr. Şeyda Canan Tekin
Yrd.Doç.Dr. Burcu Tunga
Öğr.Gör.Dr. Ali Sait Demir
Öğr.Gör.Dr. Ali Demirci
Öğr.Gör.Dr. Fuat Ergezen
Öğr.Gör.Dr. Eti Mizrahi
Öğr.Gör.Dr. Şenay Pasinlioğlu
Öğr.Gör.Dr. Rahmiye Ergün
Öğr.Gör.Dr. Ayşegül Tepe
Öğr.Gör. Özcan Başkonuş
Öğr.Gör. Evren Tanrıöver
Araş.Gör. Ayşın Erkan
Araş.Gör. Burcu Bektaş
Araş.Gör. Emine Kesici
Araş.Gör. Ekin Deliktaş
Araş.Gör. Elif Erçelik
Araş.Gör. Hasan Hüseyin Eruslu
Araş.Gör. İzzet Göksel
Araş.Gör. Gökhan Göksu
Araş.Gör. Furkan Göktaş
Araş.Gör. İlhan Gül
Araş.Gör. Gizem Karakan İntepe
Araş.Gör. Alperen Karan
Araş.Gör. Rüya Yeğin
Araş.Gör. Sinem Güler
Araş.Gör. Göksu Topkarcı
Araş.Gör. Tuğba Yıldırım
Araş.Gör. Volkan OBAN
Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Prof.Dr. Hakan Bermek
Prof.Dr. Zeynep Petek Çakar
Prof.Dr. Arzu Karabay
Prof.Dr. Ayten Yazgan Karataş
Doç.Dr. Ceren Çıracı
Doç.Dr. Fatma Neşe Kök
Doç.Dr. Eda Tahir Turanlı
Yrd.Doç.Dr. Aslı Kumbasar
Yrd.Doç.Dr. Ayça Sayı Yazgan
Öğr.Gör.Dr. Deniz Şahin
Araş.Gör.Dr. Ceren ALKIM
Araş.Gör.Dr. Şirin Korulu Koç
Araş.Gör. Barış Binay
Araş.Gör. Banu Taktak Karaca
Araş.Gör. Burcu Turanlı
Araş.Gör. Mehmet Sefa Ulutaş

İnşaat Fakültesi

Çevre Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Ali Fuat Aydın
Prof.Dr. İdil Arslan-Alaton
Prof.Dr. Nazik Artan
Prof.Dr. Bilsen Beler Baykal
Prof.Dr. Fatoş Germirli Babuna
Prof.Dr. Fatma Gülen İskender
Prof.Dr. Melike Gürel
Prof.Dr. Hulusi Özkul
Prof.Dr. Orhan İnce
Prof.Dr. Kadir Alp
Prof.Dr. M.Emin Karahan
Prof.Dr. Cumali Kınacı
Prof.Dr. İsmail Koyuncu
Prof.Dr. Süleyman Övez
Prof.Dr. İzzet Öztürk
Prof.Dr. Seval Sözen
Prof.Dr. İlhan Talınlı
Prof.Dr. Ayşegül Tanık
Prof.Dr. Rüya Taşlı Toraman
Prof.Dr. İsmail Toröz
Prof.Dr. Olcay Tünay
Prof.Dr. Mustafa Turan
Prof.Dr. Emine Çokgör
Prof.Dr. Mustafa Sait Yazgan
Prof. Nuray Işık Kabdaşlı
Doç.Dr. Osman Atilla Arıkan
Doç.Dr. Sarı Ali
Doç.Dr. Egemen Aydın
Doç.Dr. Zeynep Çetecioğlu-Gürol
Doç.Dr. Serdar Doğruel
Doç.Dr. Ebru DULEKGURGEN
Doç.Dr. Alpaslan Ekdal
Doç.Dr. Ayşe Çeçen Erbil
Doç.Dr. Ali Ertürk
Doç.Dr. İbrahim Demir
Doç.Dr. Derya Yüksel İmer
Doç.Dr. H. Güçlü INSEL
Doç.Dr. Didem Okutman Taş
Doç.Dr. Özlem KARAHAN ÖZGÜN
Doç.Dr. İlke PALA-ÖZKÖK
Doç.Dr. Elif Pehlivanoğlu Mantaş
Doç.Dr. Tuğba Ölmez-Hancı
Doç.Dr. Nevin Yagci
Doç.Dr. Oral Yağcı
Doç.Dr. Çiğdem YANGIN-GÖMEÇ
Doç.Dr. Gülsüm Emel Zengin Balcı
Yrd.Doç.Dr. Mahmut Altınbaş
Yrd.Doç.Dr. Mustafa Evren Erşahin
Yrd.Doç.Dr. Esra Ateş Genceli
Yrd.Doç.Dr. M. Ekrem Karpuzcu
Yrd.Doç.Dr. Burçak Kaynak-Tezel
Öğr.Gör.Dr. Nurbanu Çalışkan
Araş.Gör.Dr. Serden Başak
Araş.Gör.Dr. Esra Erdim
Araş.Gör.Dr. Tuğçe Katipoğlu Yazan
Araş.Gör.Dr. Elif Soyer
Araş.Gör. Meltem Ağtaş
Araş.Gör. İlker Akmırza
Araş.Gör. Ayşe Dudu Allar
Araş.Gör. Handan Atalay
Araş.Gör. Başak AYDIN
Araş.Gör. Gökhan Cüceloğlu
Araş.Gör. Recep Kaan Dereli
Araş.Gör. Çisem Ecer
Araş.Gör. Fatih Yılmaz
Araş.Gör. Gökçe Kor Bıçakcı
Araş.Gör. Emine Gözde Özbayram
Araş.Gör. Hüseyin Güven
Araş.Gör. Börte Köse Mutlu
Araş.Gör. Öykü Mutlu Salmanlı
Araş.Gör. Onur Yılmaz Özcan
Araş.Gör. Pınar Özdemir
Araş.Gör. Hale Özgün
Araş.Gör. Aslı Toptaş
Araş.Gör. Emel Topuz
Araş.Gör. Türker Türken
Araş.Gör. Ayşe Yüksekdağ
Geomatik Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Ahmet Aksoy
Prof.Dr. Orhan Akyılmaz
Prof.Dr. Reha Metin ALKAN
Prof.Dr. Cengizhan İpbüker
Prof.Dr. Cankut Ormeci
Prof.Dr. Rahmi Nurhan Çelik
Prof.Dr. Rasim Deniz
Prof.Dr. H. Hakan Denli
Prof.Dr. Doğan Uçar
Prof.Dr. Ayşe Filiz Sunar
Prof.Dr. H.Gonca COŞKUN
Prof.Dr. Sıtkı Külür
Prof.Dr. Mithat Derya Maktav
Prof.Dr. Nebiye Musaoğlu
Prof.Dr. Mehmet Orhan Oaltan
Prof.Dr. Gaye Onursal Denli
Prof.Dr. Dursun Zafer Şeker
Prof.Dr. Elif Sertel
Prof.Dr. Tahsin YOMRALIOGLU
Prof.Dr. Ergin TARI
Prof.Dr. Gönül Toz
Prof.Dr. Necla Uluğtekin
Prof.Dr. Mustafa YANALAK
Doç.Dr. Arif Cagdas AYDINOGLU
Doç.Dr. Ersoy Arslan
Doç.Dr. Filiz BEKTAŞ BALÇIK
Doç.Dr. Bihter Erol
Doç.Dr. Mehmet Zeki Coşkun
Doç.Dr. Hande Demirel
Doç.Dr. Zaide Duran
Doç.Dr. Esra Erten
Doç.Dr. Turan Erden
Doç.Dr. Serdar Erol
Doç.Dr. Çiğdem Göksel
Doç.Dr. Yunus Kalkan
Doç.Dr. Himmet Karaman
Doç.Dr. Şinasi KAYA
Doç.Dr. M. Tevfik Özlüdemir
Yrd.Doç.Dr. Uğur Algancı
Yrd.Doç.Dr. Serdar BİLGİ
Yrd.Doç.Dr. Cihangir Özşamlı
Yrd.Doç.Dr. Ahmet Özgür Doğru
Yrd.Doç.Dr. Caner Güney
Öğr.Gör.Dr. Ufuk Özerman
Öğr.Gör.Dr. Hakan Yavaşoğlu
Araş.Gör.Dr. Hüseyin Can Ünen
Araş.Gör. Müge Albayrak
Araş.Gör. Mehmet Uğur Altın
Araş.Gör. Abdullah Arslan
Araş.Gör. Serpil ATEŞ
Araş.Gör. Emin Özgür Avşar
Araş.Gör. Umut Aydar
Araş.Gör. Deniz Başar
Araş.Gör. Bahadır Çelik
Araş.Gör. Mehmet Furkan Çelik
Araş.Gör. Elif Demir
Araş.Gör. Şaziye Özge Dönmez
Araş.Gör. Ezgi Candaş
Araş.Gör. Filiz Kurtcebe
Araş.Gör. Fulya Başak GEZE
Araş.Gör. Ayşe Giz Gülnerman
Araş.Gör. Mustafa Serkan Işık
Araş.Gör. Mehmet İşiler
Araş.Gör. Kaan Kalkan
Araş.Gör. Merve Keskin
Araş.Gör. Ramazan Alper Kuçak
Araş.Gör. Hüseyin Mercan
Araş.Gör. Volkan Özbey
Araş.Gör. Emre Özdemir
Araş.Gör. Batuhan Sarıtürk
Araş.Gör. Esra Tekdal
Araş.Gör. Raziye Hale Topaloğlu
Araş.Gör. Meral Arslan
Araş.Gör. Berk Üstün
Araş.Gör. Selim Serhan YILDIZ
İnşaat Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Ziya Abdulaliyev
Prof.Dr. Emine Ağar
Prof.Dr. Abdul Hayir
Prof.Dr. Alper İlki
Prof.Dr. Yılmaz Akkaya
Prof.Dr. Ünal Aldemir
Prof.Dr. Reha Artan
Prof.Dr. Ali Osman Atahan
Prof.Dr. İlhan Avci
Prof.Dr. Metin Aydoğan
Prof.Dr. İbrahim Bakırtaş
Prof.Dr. Güliz Bayramoğlu
Prof.Dr. M.Hasan Boduroğlu
Prof.Dr. Zekai Celep
Prof.Dr. Hilmi Berk Çelikoğlu
Prof.Dr. Hikmet Kerem Cığızoğlu
Prof.Dr. Şevket Çokgör
Prof.Dr. Kutlu Darılmaz
Prof.Dr. Derin Ural
Prof.Dr. İsmail Duranyıldız
Prof.Dr. Emine Beyhan Yeğen
Prof.Dr. Hasan Engin
Prof.Dr. Ertaç M Ergüven
Prof.Dr. Ayfer Erken
Prof.Dr. Abdullah Gedikli
Prof.Dr. Ergun Gedizlioğlu
Prof.Dr. Konuralp Girgin
Prof.Dr. Gülten Gulay
Prof.Dr. Hafzullah Aksoy
Prof.Dr. Zeki Hasgur
Prof.Dr. Haluk Gerçek
Prof.Dr. M. Hulusi Özkul
Prof.Dr. Mete İncecik
Prof.Dr. Recep İyisan
Prof.Dr. Necla Kadıoğlu
Prof.Dr. Ercan Kahya
Prof.Dr. Hüseyin Faruk Karadoğan
Prof.Dr. Kadir Güler
Prof.Dr. Semih Küçükarslan
Prof.Dr. Abdullah Hilmi Lav
Prof.Dr. Musaffa Ayşen Lav
Prof.Dr. Levent Yılmaz
Prof.Dr. Necati Agiralioğlu
Prof.Dr. Mehmet H Omurtag
Prof.Dr. Bihrat Önöz
Prof.Dr. Engin Orakdöğen
Prof.Dr. Turgut Öztürk
Prof.Dr. Zübeyde Öztürk
Prof.Dr. Sumru Pala
Prof.Dr. Ahmet Saygun
Prof.Dr. Tülay Aksu Özkul
Prof.Dr. Canan Taşdemir
Prof.Dr. Teoman Özer
Prof.Dr. Hüseyin Yıldırım
Prof.Dr. Cavidan Yorgun
Prof.Dr. Zekai Şen
Prof. M. Sedat Kabdaşlı
Doç.Dr. İsmail Hakkı Aksoy
Doç.Dr. Abdüsselam Altunkaynak
Doç.Dr. Deniz ARTAN İLTER
Doç.Dr. Ali SARI
Doç.Dr. Hakan Nuri Atahan
Doç.Dr. Şenol Ataoğlu
Doç.Dr. Beyza Taşkın
Doç.Dr. Nihal Uzcan Eratlı
Doç.Dr. Tarkan Erdik
Doç.Dr. Esin Ergen Pehlevan
Doç.Dr. Murat Ergün
Doç.Dr. Fethi Kadıoğlu
Doç.Dr. Mustafa Gençoğlu
Doç.Dr. A. Necmettin Gündüz
Doç.Dr. Gürkan Emre Gürcanlı
Doç.Dr. Hasan YILDIRIM
Doç.Dr. Veysel Şadan Özgür Kırca
Doç.Dr. Uğur Müngen
Doç.Dr. Kemal Selçuk Öğüt
Doç.Dr. A. Oğuz Tan
Doç.Dr. Mehmet Özger
Doç.Dr. Mustafa Tuğrul Özkan
Doç.Dr. Bekir Y. Pekmezci
Doç.Dr. Filiz Piroğlu
Doç.Dr. Gül Polat Tatar
Doç.Dr. Özkan Şengül
Doç.Dr. Aykut Şenol
Doç.Dr. Ercan Yüksel
Yrd.Doç.Dr. Barış Erkuş
Yrd.Doç.Dr. Burcu Güneş
Yrd.Doç.Dr. Osman Bulut
Yrd.Doç.Dr. Barlas Çağlayan
Yrd.Doç.Dr. Ülkü Hülya Çalık Karaköse
Yrd.Doç.Dr. Mecit Çelik
Yrd.Doç.Dr. Ünal Anıl Doğan
Yrd.Doç.Dr. Ali Nuri Dogruoğlu
Yrd.Doç.Dr. E. Ece Bayat
Yrd.Doç.Dr. Özgür Ekincioğlu
Yrd.Doç.Dr. Hale Ergün
Yrd.Doç.Dr. Nevzat Erselcan
Yrd.Doç.Dr. Eleni Smyrou
Yrd.Doç.Dr. İhsan Engin Bal
Yrd.Doç.Dr. Şükriye İyinam
Yrd.Doç.Dr. Akif Kutlu
Yrd.Doç.Dr. Necati Erdem Ünal
Yrd.Doç.Dr. Oğuz Güneş
Yrd.Doç.Dr. Kadir Özakgül
Yrd.Doç.Dr. Fatih Sütcü
Yrd.Doç.Dr. Berrak Teymur
Yrd.Doç.Dr. H. Onur Tezcan
Yrd.Doç.Dr. Ömer Tuğrul Turan
Yrd.Doç.Dr. Ali Uyumaz
Yrd.Doç.Dr. Cüneyt Vatansever
Öğr.Gör.Dr. Nilay Elginöz
Öğr.Gör.Dr. Feyzi Haznedaroğlu
Öğr.Gör.Dr. A. Faik İyinam
Öğr.Gör.Dr. Bahattin Kimençe
Öğr.Gör.Dr. Aysun Köroğlu Doğan
Öğr.Gör.Dr. Murat Kuruoğlu
Öğr.Gör.Dr. Zeynep Tuna Değer
Araş.Gör.Dr. Yıldır Akkaya
Araş.Gör.Dr. M. Günhan Aksoylu
Araş.Gör.Dr. Bahar Ayhan
Araş.Gör.Dr. Müge Balkaya
Araş.Gör.Dr. Nilay Çelik
Araş.Gör.Dr. Gökhan Çevikbilen
Araş.Gör.Dr. Atilla Damcı
Araş.Gör.Dr. Cem Demir
Araş.Gör.Dr. Sibel GÜREL
Araş.Gör.Dr. S Gokhan Karaman
Araş.Gör.Dr. Ali sercan Kesten
Araş.Gör.Dr. Erol Lale
Araş.Gör.Dr. Dilek Eren Akyüz
Araş.Gör.Dr. Tolga Y. Özüdoğru
Araş.Gör.Dr. Ayda Şafak Ağar Özbek
Araş.Gör.Dr. Atila Sezen
Araş.Gör.Dr. Pınar Teymür
Araş.Gör.Dr. Aslı Yalçın Dayıoğlu
Araş.Gör.Dr. Murat Yılmaz
Araş.Gör. Mehmet Adil Akgül
Araş.Gör. Mehmet Alpyürür
Araş.Gör. Ozan Alver
Araş.Gör. Yasemin Atalar Altundağ
Araş.Gör. Esma Gizem Daşkıran
Araş.Gör. Deniz Ayhan
Araş.Gör. Ayşegül BAYIN
Araş.Gör. Gözde Bakioğlu
Araş.Gör. Elif Ecem Baş
Araş.Gör. Tuğba BAYTAK
Araş.Gör. Befrin Neval Bingöl
Araş.Gör. Halil İbrahim Burgan
Araş.Gör. Yavuz Selim Çavunt
Araş.Gör. Murat Çelik
Araş.Gör. Ozan Çelik
Araş.Gör. İsmail Dabanlı
Araş.Gör. Dila Demiral
Araş.Gör. Onur Deniz
Araş.Gör. Yavuz DURGUN
Araş.Gör. Erol Demirkan
Araş.Gör. Elif Oğuz
Araş.Gör. Ekin ERAY
Araş.Gör. Hilal Erdem
Araş.Gör. Merve Ermiş
Araş.Gör. Volkan Ezcan
Araş.Gör. Fatih Yonar
Araş.Gör. Hande Gerkuş
Araş.Gör. Göker Aksoy
Araş.Gör. Yavuz Selim GÜÇLÜ
Araş.Gör. Gülçin Tekin Özkan
Araş.Gör. Gürşans GÜVEN IŞIN
Araş.Gör. Mustafa Hatipoğlu
Araş.Gör. Harun TÜRKOĞLU
Araş.Gör. Ümit Karadoğan
Araş.Gör. Hasan Faik Kara
Araş.Gör. Yavuz Karsavran
Araş.Gör. Arda Kiremitçi
Araş.Gör. Sedat Kömürcü
Araş.Gör. Seda KONOR
Araş.Gör. Mehmet Melih Koşucu
Araş.Gör. Müge Kuleli
Araş.Gör. Mustafa Cömert
Araş.Gör. Mehmet Mustafa DAŞKIRAN
Araş.Gör. Pelin Elif Mezrea
Araş.Gör. Mehmet Ali SİLGU
Araş.Gör. Oğuz Can Öğüt
Araş.Gör. Davut Okcu
Araş.Gör. Derya Çavunt
Araş.Gör. Mehmet Sefa ORAK
Araş.Gör. Adil Orçun Kaya
Araş.Gör. Adile Aslı Özbora
Araş.Gör. Sedat Özcanan
Araş.Gör. Barış ÖZEN
Araş.Gör. Ayşe Polat
Araş.Gör. ilyas Sarıbaş
Araş.Gör. Gürcan Sarısoy
Araş.Gör. Z. Nil Taylan
Araş.Gör. Övünç Tezer
Araş.Gör. Tuba Gürbüz
Araş.Gör. Sabahat Topuz Kiremitçi
Araş.Gör. Günay Tümen
Araş.Gör. Erman Yiğit TUNCEL
Araş.Gör. Hasan Nuri Türkmenoğlu
Araş.Gör. Uğur Demir
Araş.Gör. Arcan Yanık
Araş.Gör. Yurdakul Aygörmez
Araş.Gör. Hazal Yılmaz Sönmez
Araş.Gör. Yıldırım Serhat Erdoğan
Uzman Medine İspir
Uzman Hakan Saruhan

İşletme Fakültesi

Ekonomi Mühendisliği Bölümü Araş.Gör. Murat Güven
Araş.Gör. İbrahim Yazıcı
Araş.Gör. Gizem Kaya
Araş.Gör. Metin Pişkin
Endüstri Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Fethi Çalışır
Prof.Dr. Mehmet Bülent Durmuşoğlu
Prof.Dr. Bülent Güloğlu
Prof.Dr. Cengiz Kahraman
Prof.Dr. Tufan V Koç
Prof.Dr. Elimhan Mahmudov
Prof.Dr. Seçkin Polat
Prof.Dr. İlker Topçu
Prof.Dr. Alp Üstündağ
Doç.Dr. Ufuk Cebeci
Doç.Dr. Sezi Çevik
Doç.Dr. Cengiz Güngör
Doç.Dr. Özgür Kabak
Doç.Dr. Gülgün Kayakutlu
Doç.Dr. Şule Itır Satoğlu
Doç.Dr. Başar Öztayşi
Doç.Dr. Mehmet Tanyaş
Yrd.Doç.Dr. Çiğdem Altın Gümüşsoy
Yrd.Doç.Dr. Umut Asan
Yrd.Doç.Dr. Ayberk Soyer
Yrd.Doç.Dr. Cafer Erhan Bozdağ
Yrd.Doç.Dr. Gülşah Hançerlioğulları
Yrd.Doç.Dr. Gaye Karaçay Aydın
Yrd.Doç.Dr. Resul Aydemir
Yrd.Doç.Dr. Şeyda SerdarAsan
Öğr.Gör.Dr. Erkan Işıklı
Öğr.Gör.Dr. Seda Yanık Uğurlu
Öğr.Gör.Dr. İrem Uçal Sarı
Öğr.Gör.Dr. Murat Engin Ünal
Araş.Gör. Alperen Bal
Araş.Gör. Ayşenur Budak
Araş.Gör. Ronay Ak
Araş.Gör. Emel Aktaş
Araş.Gör. Ayça Altay
Araş.Gör. Levent Atahan
Araş.Gör. Ecem Başak
Araş.Gör. Serdar Baysan
Araş.Gör. Hülya Behret
Araş.Gör. Bilal Ervural
Araş.Gör. Beyzanur Çayır Ervural
Araş.Gör. Sultan Ceren Öner
Araş.Gör. Pınar Dursun
Araş.Gör. Seçil Ercan
Araş.Gör. Mine Işık
Araş.Gör. Özgür Kabadurmuş
Araş.Gör. Saliha Karadayı Usta
Araş.Gör. İhsan Kaya
Araş.Gör. Mehmet Serdar Kılınç
Araş.Gör. Ahmet Can Kutlu
Araş.Gör. Mehmet Kürşat Öksüz
Araş.Gör. Onur Doğan
Araş.Gör. Ömer Faruk Gürcan
Araş.Gör. Özge Sürer
Araş.Gör. Nazlı Turan
Araş.Gör. Özgür Yanmaz
Uzman Murat Durucu
İşletme Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Demet Bayraktar
Prof.Dr. Şebnem Burnaz
Prof.Dr. Fuat Erdal
Prof.Dr. Öner Günçavdı
Prof.Dr. Fatma Küskü
Prof.Dr. Nedime Lerzan Özkale
Prof.Dr. Ümit Şenesen
Prof.Dr. Oktay Taş
Prof.Dr. Burç Ülengin
Prof.Dr. Nimet Uray
Doç.Dr. Ahmet Atıl Aşıcı
Doç.Dr. Hür Bersam Bolat
Doç.Dr. Dilay Çelebi
Doç.Dr. Derya Gültekin-Karakaş
Doç.Dr. Sencer Ecer
Doç.Dr. Cumhur Ekinci
Doç.Dr. Ayşe Banu Elmadağ Baş
Doç.Dr. Mehmet Erçek
Doç.Dr. İpek İlkkaracan
Doç.Dr. Elif Karaosmanoğlu
Doç.Dr. Saime Kayam
Doç.Dr. Tolga Kaya
Doç.Dr. Raziye Selim
Doç.Dr. Deniz Tunçalp
Doç.Dr. Nihan Yıldırım
Yrd.Doç.Dr. Oğuzhan Aygören
Yrd.Doç.Dr. Ayşe Aylin Bayar
Yrd.Doç.Dr. Vedat LAÇİNER
Yrd.Doç.Dr. Kaya Tokmakçıoğlu
Öğr.Gör.Dr. Gonca Ulubaşoğlu
Araş.Gör.Dr. Dilek Özdemir
Araş.Gör. Sevil Acar
Araş.Gör. Canan Aktan
Araş.Gör. Mehmet Çağatay Bahadır
Araş.Gör. Tuğçe Beldek
Araş.Gör. Melek Demiray
Araş.Gör. Mehmet Ekmekçioğlu
Araş.Gör. Kâzım Anıl Eren
Araş.Gör. Canan Ertürk
Araş.Gör. Kubilayhan Göç
Araş.Gör. Gökhan Sürmeli
Araş.Gör. Umut Gündüz
Araş.Gör. Gülçin Elif YÜCEL
Araş.Gör. Elif İdemen
Araş.Gör. Fatma Nur Karaman
Araş.Gör. Aycan Kaya
Araş.Gör. Ezgi Kaya
Araş.Gör. Merve Coşkun
Araş.Gör. Berker Pandır
Araş.Gör. Engin Sansarcı
Araş.Gör. Gizem Sarıbay
Araş.Gör. Serkan Değirmenci
Araş.Gör. Berna Tektaş-Sivrikaya
Araş.Gör. Gül T. Temur

Kimya-Metalurji Fakültesi

Gıda Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Dilek Boyacıoğlu
Prof.Dr. Gürbüz Güneş
Prof.Dr. Dilek Heperkan
Prof.Dr. Artemis Karaali
Prof.Dr. Meral Kılıç Akyılmaz
Prof.Dr. Hikmet Boyacioğlu
Prof.Dr. Beraat Özçelik
Doç.Dr. Esra Çapanoğlu Güven
Doç.Dr. Filiz Altay
Yrd.Doç.Dr. Funda Karbancıoğlu Güler
Yrd.Doç.Dr. Dilara Nilüfer Erdil
Yrd.Doç.Dr. Neşe Şahin Yeşilçubuk
Araş.Gör. Billur Deniz Polat Karahan
Araş.Gör. Aslı Emine Özen
Araş.Gör. Deniz Turan
Araş.Gör. Ümit ALTUNTAŞ
Araş.Gör. Senem Umut
Kimya Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Ayşe Erdem
Prof.Dr. Ahmet Sirkecioğlu
Prof.Dr. Yüksel AVCIBAŞI GÜVENİLİR
Prof.Dr. Ayşegül Meriçboyu
Prof.Dr. Ş. Birgül Tantekin-Ersolmaz
Prof.Dr. Ferhat M Yardim
Prof.Dr. Filiz Karaosmanoğlu
Prof.Dr. F. Seniha GÜNER
Prof.Dr. Hale Gürbüz
Prof.Dr. Hanzade Acma
Prof.Dr. Nursen Adile İpekoğlu
Prof.Dr. Gülhayat Nasün Saygılı
Prof.Dr. Nuran Deveci-Aksoy
Prof.Dr. Hasancan Okutan
Prof.Dr. Özgül Taşpınar
Prof.Dr. Sadriye Kucukbayrak
Prof.Dr. Melkon Tatlıer
Prof.Dr. Melek Tüter
Prof.Dr. Serdar Yaman
Doç.Dr. Mehmet Göktuğ Ahunbay
Doç.Dr. MOİZ ELNEKAVE
Doç.Dr. Melek Mümine Erol Taygun
Doç.Dr. Devrim Barış Kaymak
Yrd.Doç.Dr. Ramazan Kızıl
Yrd.Doç.Dr. Ayşe Özge Kürkçüoğlu Levitas
Araş.Gör.Dr. Çiğdem Oral
Araş.Gör. Barış Demir
Araş.Gör. Özge Çepelioğullar
Araş.Gör. Barış Demirel
Araş.Gör. Banu İyisan
Araş.Gör. Ali Öztürk
Araş.Gör. Erhan Özsağıroğlu
Araş.Gör. Cansu Ülker
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Cüneyt Arslan
Prof.Dr. Ö. Aydın Atasoy
Prof.Dr. Hüseyin Çimenoğlu
Prof.Dr. Filiz Şahin
Prof.Dr. Mahmut Ercan AÇMA
Prof.Dr. Gültekin Göller
Prof.Dr. Sebahattin Gurmen
Prof.Dr. İsmail Duman
Prof.Dr. Eyüp Sabri Kayalı
Prof.Dr. Mustafa Lütfi Öveçoğlu
Prof.Dr. Süheyla Aydın
Prof.Dr. Yılmaz Taptık
Prof.Dr. Servet Timur
Prof.Dr. Mustafa Urgen
Prof.Dr. Onuralp Yücel
Doç.Dr. Murat Baydoğan
Doç.Dr. Bora Derin
Doç.Dr. Güldem Kartal Şireli
Doç.Dr. Hüseyin Kızıl
Doç.Dr. Özgül Keleş
Doç.Dr. Burak Özkal
Doç.Dr. Necip Ünlü
Yrd.Doç.Dr. İpek Akın Karadayı
Yrd.Doç.Dr. Mustafa Güven Gök
Yrd.Doç.Dr. M. Reza Nofar
Yrd.Doç.Dr. Nuri Solak
Yrd.Doç.Dr. Mehmet Şeref Sönmez
Araş.Gör. Murat Alkan
Araş.Gör. Burcu Apak
Araş.Gör. Burçak Avcı
Araş.Gör. Demet Aydoğmuş
Araş.Gör. Meltem Bolluk
Araş.Gör. Emine CANBAY
Araş.Gör. Doğukan Çetiner
Araş.Gör. Didem Ovalı Döndaş
Araş.Gör. Erçin Çağan Duran
Araş.Gör. Burçak Ebin
Araş.Gör. İpek Erdem
Araş.Gör. Erkan Kaçar
Araş.Gör. Selim Ertürk
Araş.Gör. Utku Orçun Gezici
Araş.Gör. Önder Güney
Araş.Gör. Mert Günyüz
Araş.Gör. Mehmet ikbal Işık
Araş.Gör. Ş.Samet Kaplan
Araş.Gör. Faruk Kaya
Araş.Gör. Yasin Kılıç
Araş.Gör. Cengiz HAMZAÇEBİ
Araş.Gör. Sıddıka Mertdinç
Araş.Gör. Onur Meydanoğlu
Araş.Gör. Faiz Muhaffel
Araş.Gör. Gizem Soydan
Araş.Gör. Ahmet Umut Söyler
Araş.Gör. Onur TAZEGÜL
Araş.Gör. Emre Tekoğlu
Araş.Gör. Fatma ÜNAL
Araş.Gör. Çağatay Yelkarası
Araş.Gör. Duygu YEŞİLTEPE
Araş.Gör. Selçuk Yeşiltepe
Araş.Gör. Yakup Yürektürk
Uzman Ayşe Kılıç

Maden Fakültesi

Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Neset Acarkan
Prof.Dr. Fatma Arslan
Prof.Dr. Gündüz Atesok
Prof.Dr. Gülay Bulut
Prof.Dr. Ali Güney
Prof.Dr. Hayrünnisa Dinçer
Prof.Dr. Mehmet Sabri Çelik
Prof.Dr. Mehmet Sezai Kırıkoğlu
Prof.Dr. Ayhan Ali Sirkeci
Doç.Dr. Birgül Benli
Doç.Dr. Feridun Boylu
Doç.Dr. Alim Gül
Doç.Dr. Murat Olgaç Kangal
Doç.Dr. Fırat Karakaş
Doç.Dr. A. Ekrem Yüce
Yrd.Doç.Dr. Fırat Burat
Yrd.Doç.Dr. Kudret Tahsin PEREK
Araş.Gör.Dr. Ozan Kökkılıç
Araş.Gör. Hüseyin Baştürkcü
Araş.Gör. Ş. Beste Aydın
Araş.Gör. Anıl Soylu
Araş.Gör. Ünzile Yenial
Araş.Gör. Zeynep Tarsus
Okutman
Jeofizik Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. H. İlyas ÇAĞLAR
Prof.Dr. Ayşe Kaşlılar Şişman
Prof.Dr. Hülya Kurt
Prof.Dr. Gülçin Özürlan Ağaçgözgü
Prof.Dr. Tuncay Taymaz
Doç.Dr. Doğa Düşünür Doğan
Doç.Dr. Neslihan Ocakoğlu Gökaşan
Yrd.Doç.Dr. Seda Yolsal Çevikbilen
Araş.Gör. Mine Doğan
Araş.Gör. Ersin Büyük
Araş.Gör. Kemal Mert Önal
Araş.Gör. Aylin Tan
Jeoloji Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. H. Serdar Akyüz
Prof.Dr. Murat Budakoğlu
Prof.Dr. M. Namık Çağatay
Prof.Dr. Ziyadin Çakır
Prof.Dr. Ömer Işık Ece
Prof.Dr. Fahri Esenli
Prof.Dr. Remzi Karagüzel
Prof.Dr. Boris Natalin
Prof.Dr. Nilgün Okay
Prof.Dr. Yuksel Orgun
Prof.Dr. Ercan Özcan
Prof.Dr. Şafak Altunkaynak
Prof.Dr. Fikret Suner
Prof.Dr. Fuat Yavuz
Prof.Dr. Zekiye Karacık
Prof. Ş. Can Genç
Doç.Dr. Emin Çiftçi
Doç.Dr. Kürşad Kadir Eriş
Doç.Dr. Gürsel Sunal
Doç.Dr. Nurgül Çelik Balcı
Doç.Dr. Mehmet Sinan Özeren
Doç.Dr. E. Vural Yavuz
Doç.Dr. H. Tolga Yalçın
Doç.Dr. Yilmaz Mahmutoğlu
Yrd.Doç.Dr. Kayhan Develi
Yrd.Doç.Dr. Demet Kıran Yıldırım
Yrd.Doç.Dr. Mustafa KUMRAL
Yrd.Doç.Dr. Şenel Özdamar
Yrd.Doç.Dr. Gülsen Uçarkuş
Öğr.Gör.Dr. Halis Manav
Araş.Gör.Dr. Osman Serkan Angı
Araş.Gör.Dr. Ümmühan Sancar
Araş.Gör. Bala Ekinci Şans
Araş.Gör. Esra Çetin
Araş.Gör. Zeynep Döner
Araş.Gör. İrem ELİTEZ
Araş.Gör. Cemile Erarslan
Araş.Gör. Meral Erdoğan
Araş.Gör. Gönenç Göçmengil
Araş.Gör. Fatma Gülmez
Araş.Gör. Ömer Kamacı
Araş.Gör. Salih Burak Karabel
Araş.Gör. Tahsin Aykan Kepekli
Araş.Gör. Hüseyin Kocatürk
Araş.Gör. Mehmet Korkut
Araş.Gör. Didem Maral
Araş.Gör. Mehmet Maral
Araş.Gör. Murat Şahin
Araş.Gör. Gökhan Şans
Araş.Gör. Alp Ünal
Araş.Gör. Hatice Ünal Ercan
Araş.Gör. Ali Tuğcan Ünlüer
Araş.Gör. Cengiz Zabcı
Maden Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Nuh Bilgin
Prof.Dr. Cemal Balcı
Prof.Dr. Hanifi ÇOPUR
Prof.Dr. Selamet Gürbüz Erçelebi
Prof.Dr. Hasan Ergin
Prof.Dr. Orhan Kural
Prof.Dr. Cengiz Kuzu
Prof.Dr. Erkin Nasuf
Prof.Dr. Gündüz Okten
Doç.Dr. Ömür Acaroğlu Ergün
Doç.Dr. Abdullah Fişne
Doç.Dr. Türker Hüdaverdi
Doç.Dr. İsmail Ugur
Doç.Dr. Cüneyt Atilla Öztürk
Doç.Dr. Hakan Tunçdemir
Doç.Dr. Deniz Tumaç
Araş.Gör.Dr. Cengiz Kırmanlı
Araş.Gör.Dr. İbrahim Emre Önsel
Araş.Gör. Özge Akyıldız
Araş.Gör. Ozan Bayram
Araş.Gör. Samet Can Özer
Araş.Gör. Emre Avunduk
Araş.Gör. Cemalettin Erdoğan
Araş.Gör. Olgun Esen
Araş.Gör. Erim Güçlü
Araş.Gör. Aydin Shaterpour Mamaghani
Araş.Gör. Mikail Başyiğit
Araş.Gör. Murat Özkan
Araş.Gör. Ramazan Çomaklı
Araş.Gör. Melis Toker Derdiyok
Araş.Gör. Taşkın Deniz Yıldız
Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Abdurrahman Satman
Prof.Dr. Mustafa Onur
Yrd.Doç.Dr. Murat Çınar
Yrd.Doç.Dr. Emine Didem Korkmaz Başel
Yrd.Doç.Dr. Mustafa Hakan Özyurtkan
Araş.Gör. Cihan Alan
Araş.Gör. Melek Deniz Paker
Araş.Gör. Ali Ettehadi Osgouei

Makina Fakültesi

İmalat Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Taner Derbentli
Prof.Dr. Adnan Dikicioğlu
Prof.Dr. İBRAHİM BARLAS ERYÜREK
Prof.Dr. Abdurrahman Kılıç
Prof.Dr. Şeniz Ertuğrul
Prof.Dr. Levent Trabzon
Prof.Dr. Ersan Üstündağ
Doç.Dr. Mustafa Bakkal
Yrd.Doç.Dr. Ali Gökşenli
Araş.Gör. Mahmut Caner Acar
Araş.Gör. Esra Pınar İnal
Araş.Gör. Umut Karagüzel
Araş.Gör. Azmi Timur
Makina Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Mehmet Alaittin Arpacı
Prof.Dr. Ertugrul Arslan
Prof.Dr. Erkan Ayder
Prof.Dr. Bedii Özdemir
Prof.Dr. Haluk EROL
Prof.Dr. Nurdil Eskin
Prof.Dr. Hasan Güneş
Prof.Dr. Levent Güvenç
Prof.Dr. Cevat Erdem İmrak
Prof.Dr. Emin Fuad Kent
Prof.Dr. Kadir Kırkköprü
Prof.Dr. Hikmet Kocabaş
Prof.Dr. Lütfullah Kuddusi
Prof.Dr. Ahmet Kuzucu
Prof.Dr. Mesut Gür
Prof.Dr. Ata Muğan
Prof.Dr. Seyhan Onbaşıoğlu
Prof.Dr. Mustafa Özdemir
Prof.Dr. Cem Soruşbay
Prof.Dr. Talat Tevruz
Prof.Dr. Özgür Turhan
Prof.Dr. Murat Vural
Doç.Dr. Erdinç Altuğ
Doç.Dr. Cemal Baykara
Doç.Dr. Cengiz Baykasoğlu
Doç.Dr. Zeki Yağız Bayraktaroğlu
Doç.Dr. Yakup Erhan Böke
Doç.Dr. Emin Faruk Keçeci
Doç.Dr. İlker Murat Koç
Doç.Dr. Serpil Kurt
Doç.Dr. Pınar Boyraz
Doç.Dr. Emin Sünbüloğlu
Yrd.Doç.Dr. Atakan Altınkaynak
Yrd.Doç.Dr. Sertaç Çadırcı
Yrd.Doç.Dr. Murat Çakan
Yrd.Doç.Dr. Erdal Bulğan
Yrd.Doç.Dr. İsmail Gerdemeli
Yrd.Doç.Dr. Canan Gamze Güleryüz-Parasız
Yrd.Doç.Dr. Erkan Günpınar
Yrd.Doç.Dr. Mert Gür
Yrd.Doç.Dr. Hakan Tanrıöver
Yrd.Doç.Dr. İbrahim Necmi Kaptan
Yrd.Doç.Dr. Levent Kavurmacıoğlu
Yrd.Doç.Dr. Mesut Kırca
Yrd.Doç.Dr. Ertan ÖZNERGİZ
Yrd.Doç.Dr. Hacı Abdullah Taşdemir
Yrd.Doç.Dr. İsmail Yalçın Uralcan
Yrd.Doç.Dr. Turgut Yılmaz
Yrd.Doç.Dr. Adil Yücel
Öğr.Gör.Dr. Merve Acer
Öğr.Gör.Dr. Orhan Atabay
Öğr.Gör.Dr. S.Ergün Bozdağ
Öğr.Gör.Dr. Alper Tolga Calik
Öğr.Gör.Dr. Hakan Öksüzoğlu
Öğr.Gör.Dr. Levent Kırkayak
Öğr.Gör.Dr. Ersin Sayar
Öğr.Gör.Dr. Osman Taha Şen
Öğr.Gör. Fırat Mehmet Günkan
Öğr.Gör. Yunus Çimenli
Araş.Gör.Dr. Gökhan Arslan
Araş.Gör.Dr. Şule Celasun
Araş.Gör.Dr. Barış Doğru
Araş.Gör.Dr. Hasan Körük
Araş.Gör.Dr. Ahmad Partovi Meran
Araş.Gör.Dr. Oktay Yılmaz
Araş.Gör. Altay Arbak
Araş.Gör. Özer Bağcı
Araş.Gör. Gökhan Baysal
Araş.Gör. Muhammed Bekin
Araş.Gör. Burak Boyacıoğlu
Araş.Gör. Burhan Yörük
Araş.Gör. Adem Candaş
Araş.Gör. Alper Tunga ÇELEBİ
Araş.Gör. Emrah DENİZ
Araş.Gör. Eren Dikeç
Araş.Gör. Ziya Ercan
Araş.Gör. Hakan Ertuğrul
Araş.Gör. Burak Güllaç
Araş.Gör. Salih Gülşen
Araş.Gör. Esra İÇER
Araş.Gör. Ayhan Nazmi İlikan
Araş.Gör. Ali Can İspir
Araş.Gör. Aliyye Kara
Araş.Gör. Vural Kara
Araş.Gör. İsmail Kaya
Araş.Gör. Eren Kayaoğlu
Araş.Gör. Hıdır Maral
Araş.Gör. Nazlı Firuze Önder
Araş.Gör. Faruk Özdemir
Araş.Gör. Mehmet Sait Özer
Araş.Gör. Mustafa Özsipahi
Araş.Gör. Yusuf Saygılı
Araş.Gör. Abdussamet SUBAŞI
Araş.Gör. Dila Türkmen
Araş.Gör. Raşid Ahmed Yıldız

Mimarlık Fakültesi

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Prof.Dr. Özlem Er
Doç.Dr. Hümanur Hatice Bağlı
Doç.Dr. Çiğdem Kaya
Doç.Dr. Gülname Turan
Yrd.Doç.Dr. Deniz Leblebici-Başar
Yrd.Doç.Dr. Şebnem Timur Öğüt
Yrd.Doç.Dr. F. Pınar Yalçın
Öğr.Gör.Dr. Ece Arıburun
Öğr.Gör.Dr. Demet GÜNAL ERTAŞ
Öğr.Gör.Dr. Elif Küçüksayraç
Öğr.Gör. Mehmet Erkök
Araş.Gör.Dr. Ekrem cem Alppay
Araş.Gör. Selin Arkan
Araş.Gör. Rümeysa Bayar
Araş.Gör. Emrah Özturan
Araş.Gör. saniye fışgın
Araş.Gör. Koray GELMEZ
Araş.Gör. Ali Gökkurt
Araş.Gör. Ahmet Hamurcu
Araş.Gör. Ilker Karadag
Araş.Gör. Ebru Kurt
Araş.Gör. Miray Boğa
Araş.Gör. Özge Çelikoğlu
Araş.Gör. Enver Tatlısu
Araş.Gör. Sevgi Türkkan
İç Mimarlık Bölümü Prof.Dr. Hasan Şener
Doç.Dr. S. Banu Başeskici Garip
Doç.Dr. Emine Görgül
Doç.Dr. Nilüfer Sağlar Onay
Doç.Dr. Deniz Ayşe YAZICIOĞLU KANOĞLU
Öğr.Gör.Dr. Frederico Fialho Leandro Alves Teıxeira
Öğr.Gör.Dr. Deniz Çalışır
Öğr.Gör.Dr. Özge Cordan
Öğr.Gör.Dr. Abdullah Erençin
Öğr.Gör.Dr. Bahadır Numan
Öğr.Gör.Dr. Ayşe Hilal Uğurlu
Araş.Gör. Sıla Burcu Başarır
Araş.Gör. Müge Belek Fialho Teixeira
Araş.Gör. Mehmet Güren
Araş.Gör. Sibel Yasemin Özgan
Araş.Gör. Tuba Özkan
Araş.Gör. Özgün Yücetürk
Araş.Gör. Çağıl Yurdakul
Mimarlık Bölümü Prof.Dr. Zeynep Ahunbay
Prof.Dr. Nur Esin
Prof.Dr. Nihal Arıoğlu
Prof.Dr. Alper Ünlü
Prof.Dr. Gülen Çağdaş
Prof.Dr. Oğuz Cem Çelik
Prof.Dr. Sevtap Yılmaz Demirkale
Prof.Dr. Arzu Erdem
Prof.Dr. Kemal Kutgün Eyüpgiller
Prof.Dr. Gülçin PULAT GÖKMEN
Prof.Dr. Heyecan Giritli
Prof.Dr. Hüsnü Murat Günaydın
Prof.Dr. Arda İnceoğlu
Prof.Dr. İsil Hacihasanoğlu
Prof.Dr. Özkan İşler
Prof.Dr. Yegan Kahya
Prof.Dr. Alaattin Kanoğlu
Prof.Dr. Gül Koclar Oral
Prof.Dr. İlknur Kolay
Prof.Dr. Zeynep Kuban
Prof.Dr. Hülya Kuş
Prof.Dr. Sinan Mert Şener
Prof.Dr. Murat Gül
Prof.Dr. Oğuz Müftüoğlu
Prof.Dr. Necdet Torunbalcı
Prof.Dr. Vildan Ok
Prof.Dr. Mine Özkar
Prof.Dr. Ahsen Özsoy
Prof.Dr. Ayşe Nil Türkeri
Prof.Dr. Nejat Turgut Saner
Prof.Dr. Ayşe Şentürer
Prof.Dr. Leyla Tanaçan
Prof.Dr. Aslıhan Ünlü Tavil
Prof.Dr. Belkıs Uluoğlu
Prof.Dr. Alpin Köknel Yener
Prof.Dr. Zerrin Yılmaz
Prof.Dr. Yurdanur Yüksel
Doç.Dr. Emrah Acar
Doç.Dr. Seden Acun Özgünler
Doç.Dr. Aygül Ağır
Doç.Dr. Meltem Aksoy
Doç.Dr. Yasemin Alkışer Bregger
Doç.Dr. Murat Aygün
Doç.Dr. Nezih Ayıran
Doç.Dr. Begüm Sertyeşilışık
Doç.Dr. İkbal Çetiner
Doç.Dr. Murat A Ciraci
Doç.Dr. Yüksel Demir
Doç.Dr. Pelin Dursun
Doç.Dr. Ecem Edis
Doç.Dr. Zeynep Eres
Doç.Dr. Fatma Erkök
Doç.Dr. Leman Figen Gül
Doç.Dr. Oğuz Haşlakoğlu
Doç.Dr. Göksenin İnalhan
Doç.Dr. Hüseyin Kahvecioğlu
Doç.Dr. Mustafa Erkan Karagüler
Doç.Dr. Sait Ali Köknar
Doç.Dr. Gülten Manioğlu
Doç.Dr. Deniz Mazlum
Doç.Dr. Aslıhan Şenel
Doç.Dr. Elmira a. Gür
Doç.Dr. Elçin Taş
Doç.Dr. Funda Uz
Doç.Dr. Hakan Yaman
Yrd.Doç.Dr. İpek Akpınar
Yrd.Doç.Dr. Sema Alaçam
Yrd.Doç.Dr. Halet Almıla Arda Büyüktaşkın
Yrd.Doç.Dr. M. Cem Altun
Yrd.Doç.Dr. Bilge Ar
Yrd.Doç.Dr. Ahmet Bulut
Yrd.Doç.Dr. Aslı Çekmiş
Yrd.Doç.Dr. V. Gül Cephanecigil
Yrd.Doç.Dr. N. Ömer Erem
Yrd.Doç.Dr. Yaşar Hanifi Gedik
Yrd.Doç.Dr. Gülsün Tanyeli
Yrd.Doç.Dr. Luca Orlandi
Yrd.Doç.Dr. Ozan Önder Özener
Yrd.Doç.Dr. Nurbin Paker
Yrd.Doç.Dr. Işıl Polat Pekmezci
Yrd.Doç.Dr. Mehmet Emin Şalgamcıoğlu
Yrd.Doç.Dr. Yıldız SALMAN
Yrd.Doç.Dr. Nuri Serteser
Yrd.Doç.Dr. Cemile Tiftik
Yrd.Doç.Dr. Cenk Üstündağ
Yrd.Doç.Dr. Fatih Yazıcıoğlu
Yrd.Doç.Dr. Dilek Yıldız
Öğr.Gör.Dr. Şule Filiz Akşit
Öğr.Gör.Dr. Umut Almaç
Öğr.Gör.Dr. Nilüfer Baturayoğlu Yöney
Öğr.Gör.Dr. Caner Göçer
Öğr.Gör.Dr. Haluk Sesigür
Öğr.Gör.Dr. Hakan Tong
Öğr.Gör.Dr. Gülfer Topçu Oraz
Öğr.Gör.Dr. Mustafa Özgünler
Öğr.Gör. Oruç Çakmaklı
Öğr.Gör. Elif Sezen Yağmur Kilimci
Araş.Gör.Dr. Buket Metin
Araş.Gör.Dr. Seda Erdem
Araş.Gör.Dr. Gülseren Erol
Araş.Gör.Dr. Feride Şener Yılmaz
Araş.Gör.Dr. Bahriye İlhan
Araş.Gör.Dr. F. Pınar Irlayıcı Çakmak
Araş.Gör.Dr. Ela Öney Yazıcı
Araş.Gör.Dr. Nizam Onur Sönmez
Araş.Gör. Ahmet Gün
Araş.Gör. H.Ozan Avcı
Araş.Gör. Ayşe Zeynep Aydemir
Araş.Gör. Özlem Berber
Araş.Gör. A. Ceren Bilge
Araş.Gör. Dilara Demir
Araş.Gör. Gül Neşe Doğusan
Araş.Gör. Neşe Ganiç
Araş.Gör. Dila Gökalp
Araş.Gör. İlgi Hacıhasanoğlu
Araş.Gör. Hakan Tüzün Şengün
Araş.Gör. Zeynep İnan
Araş.Gör. Mustafa çağhan Keskin
Araş.Gör. Nurhilal Şimşek
Araş.Gör. Mustafa Kaan Sağ
Araş.Gör. Ahu Sökmenoğlu
Araş.Gör. Ecem Tezel
Araş.Gör. Işıl Türkay
Araş.Gör. İrem Verdön
Araş.Gör. Mehmet Serkan Yatağan
Araş.Gör. Bihter Almaç
Araş.Gör. Zeren Önsel Atala
Uzman Dr. Mine Aşcıgil Dincer
Uzman Aras Neftçi
Peyzaj Mimarlığı Bölümü Prof.Dr. Hayriye Eşbah Tunçay
Prof.Dr. Ahmet Cengiz YILDIZCI
Doç.Dr. Yasin Çağatay Seçkin
Doç.Dr. A. Senem Deviren
Doç.Dr. Meltem Erdem Kaya
Doç.Dr. Fatma Ayçim Türer Başkaya
Yrd.Doç.Dr. Ebru ERBAŞ GÜRLER
Öğr.Gör. Muhammed Ali Örnek
Araş.Gör. Bahar Başer
Araş.Gör. Melike Ersoy
Araş.Gör. Doğa dinemis Kuşuluoğlu
Araş.Gör. Birge Yıldırım
Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Prof.Dr. Mesture Aysan Buldurur
Prof.Dr. Hüseyin Murat Çelik
Prof.Dr. Ayten Çetiner
Prof.Dr. Nilgün Ergun
Prof.Dr. Funda Yirmibesoğlu
Prof.Dr. Gülden Erkut
Prof.Dr. Ferhan Gezici Korten
Prof.Dr. Nuran ZEREN GÜLERSOY
Prof.Dr. Ayşe Sema Kubat
Prof.Dr. Lale Berkoz
Prof.Dr. Mehmet Ocakci
Prof.Dr. Tüzin Baycan
Prof.Dr. Azime TEZER
Prof.Dr. Handan Türkoğlu
Doç.Dr. Elif Alkay
Doç.Dr. Hatice Ayataç
Doç.Dr. Eda Beyazıt
Doç.Dr. Özhan Ertekin
Doç.Dr. Engin E. EYUBOGLU
Doç.Dr. Aliye Ahu AKGÜN
Doç.Dr. Zeynep Günay
Doç.Dr. Ebru Kerimoğlu
Doç.Dr. Turgay Kerem Koramaz
Doç.Dr. Seda Kundak
Doç.Dr. Fatih Terzi
Doç.Dr. Şevkiye Şence Türk
Doç.Dr. Burçin Yazgı
Doç.Dr. Reyhan Genli Yigiter
Yrd.Doç.Dr. Başak Demireş Özkul
Yrd.Doç.Dr. Gülden Demet Oruç
Yrd.Doç.Dr. Özlem Güngör Özçevik
Yrd.Doç.Dr. Mehmet Ali Yüzer
Öğr.Gör.Dr. Mete Başar Baypınar
Öğr.Gör.Dr. Cem Beygo
Öğr.Gör.Dr. Eren Kürkçüoğlu
Öğr.Gör.Dr. H. Serdar Kaya
Araş.Gör.Dr. Ayşe Nur Albayrak
Araş.Gör. Aysun Aygün
Araş.Gör. İmge Akçakaya
Araş.Gör. Görsev Argın
Araş.Gör. Ahmet Baş
Araş.Gör. F. Belgin Gümrü
Araş.Gör. Yasemin Çakırer
Araş.Gör. Meriç Demir
Araş.Gör. Cansu İlhan
Araş.Gör. İpek Şen
Araş.Gör. İrem Ayrancı
Araş.Gör. Ebru Kurt
Araş.Gör. Gökçer Okumuş
Araş.Gör. Zeynep Özdemir
Araş.Gör. Özge Çelik
Araş.Gör. Fatma pelin Öztürk
Araş.Gör. Muhammed Ziya PAKÖZ
Araş.Gör. Ervin Sezgin
Araş.Gör. Sinem Metin
Araş.Gör. Ceyda Sungur
Araş.Gör. Aslı Ulubaş
Araş.Gör. Merve Yılmaz

Rektörlük

Çevre ve Şehircilik Uygulama Araştırma Merkezi Okutman Ayşegül Dündar
Okutman Sibel Kırıkcı
Okutman Kadir Kon
Okutman Elif Ece Yenen
Dil ve İnkılap Tarihi Bölümü Öğr.Gör.Dr. Eminalp Malkoç
Öğr.Gör.
Öğr.Gör. Pelin Helvacı
Öğr.Gör. Fulya Kama Özelkan
Öğr.Gör. F. Şehkâr F. Kınık
Öğr.Gör. Şerife Özkan
Öğr.Gör. Özge Seçkin Polat
Öğr.Gör. Hande Yalınateş
Okutman Ömür Akyüzlü
Konut Araştırma ve Eğitim Merkezi Araş.Gör. Evren Uzer
Meslek Yüksek Okulu Öğr.Gör. Aydın Güner
Öğr.Gör. İbrahim Çatalkaya
Öğr.Gör. Ali cüneyt Karaca
Öğr.Gör. Tansu Özbey
Öğr.Gör. Saliha Gündüz
Öğr.Gör. Halil Saraçoğlu
Öğr.Gör. Ümran Kaya
Rektörlük-Merkez Prof.
Öğr.Gör.Dr. Barış Ertem
Öğr.Gör. Şafak Tok
Araş.Gör. Kadir C. ÇAKICI
Uzman Ebru Akçeken
Uzman Şükrü Alper Yurttaş
Uzman Samet Bulu
Uzman A. Suha Çalkıvik
Yabancı Diller Yüksek Okulu Öğr.Gör.Dr. Sezen Bayhan
Öğr.Gör.Dr. Nilüfer Ülker
Öğr.Gör. Fatma Betül Akpınar
Öğr.Gör. Metar Aksoy
Öğr.Gör. Damla Aslı Altan
Öğr.Gör. H. Bahar Mendi Ünver
Öğr.Gör. Canan Eliçin
Öğr.Gör. Meltem Dilber
Öğr.Gör. Emrah Çeken
Öğr.Gör. Ezgi Göksu Kök
Öğr.Gör. Brooks Emerson
Öğr.Gör. Emre Yeşilbaş
Öğr.Gör. Murat Ata
Öğr.Gör. Hacer Şivil
Öğr.Gör. Ayşe Zeynep Ziya
Okutman Hatice Bilgin
Okutman Birol Çetinkaya
Okutman james charles
Okutman Seda Çınar Alabay
Okutman Duygu Çınga
Okutman Deniz Keskin
Okutman Esra Palut
Okutman Pelin Gökalp
Okutman Hilal Küçük
Okutman Ömer Nezih Karaalioğlu
Okutman Salih Kirazoğlu
Okutman Nagihan Usta
Okutman Aslı Özkara
Okutman Halime ceren Göktaş
Okutman Yurdanur Toktaş
Okutman Dilek Vidana Tavaşoğlu
Okutman Yeşim Çakır
Okutman Esin Yiğit

Türk Musikisi Devlet Konservatuarı

Müzik Teknolojileri Bölümü Prof. Devlet Devrim Öztaş
Prof. Adnan KOÇ
Doç.Dr. Tolgahan Çoğulu
Doç.Dr. Sertaç Kakı
Doç.Dr. Can Karadoğan
Doç.Dr. M. Kemal Karaosmanoğlu
Öğr.Gör.Dr. Gökhan Deneç
Öğr.Gör. Zeynep Barut
Öğr.Gör. Şafak Köksal
Öğr.Gör. Haydar Tanrıverdi
Araş.Gör. Ahmet Tunç Buyruklar
Araş.Gör. Eray Cömert
Müzikoloji Bölümü Prof. Songül Karahasanoğlu
Prof. Sefika Sehvar Besiroğlu
Doç.Dr. Gözde Çolakoğlu Sarı
Doç.Dr. Belma Kurtişoğlu
Doç.Dr. Ozan Baysal
Doç.Dr. Ali Tüfekçi
Doç.Dr. Burcu Yıldız
Doç.Dr. Zeynep Gonca Girgin Tohumcu
Yrd.Doç.Dr. Ayşegül Aral Altıok
Yrd.Doç.Dr. Atilla coşkun Toksoy
Yrd.Doç.Dr. Recep Uslu
Öğr.Gör.Dr. Haşmet Altınölçek
Öğr.Gör. Sandra Sinsch
Araş.Gör. Eray Cömert
Araş.Gör. Fikret Merve Eken Küçükaksoy
Araş.Gör. Günay Koçhan
Araş.Gör. Serkan Şener
Araş.Gör. Yaprak Melike Uyar
Temel Bilimler Bölümü Prof.Dr. Nilgün Doğrusöz Dişiaçık
Prof.Dr. Erol Parlak
Prof. Metin Eke
Doç.Dr. Eren Özek
Doç.Dr. Gülay KARAMAHMUTOĞLU
Yrd.Doç.Dr. Göktan Ay
Yrd.Doç.Dr. Afşin Fatih Emiralioğlu
Yrd.Doç.Dr. Ferda Cengiz Ünal
Yrd.Doç.Dr. Şerife Güvençoğlu
Öğr.Gör.Dr. Mustafa Erkan
Öğr.Gör. Kenan Durul
Öğr.Gör. Asım Kırca
Öğr.Gör. Ali Yayla
Araş.Gör. Sinan Cem Eroğlu
Türk Halk Oyunları Bölümü Prof. Nihal Cömert Ötken
Doç.Dr. Bülent Kurtişoğlu
Yrd.Doç.Dr. İlknur Demirbağ
Yrd.Doç.Dr. Eyüp Uzunkaya
Öğr.Gör. Ahmet Turan Demirbağ
Öğr.Gör. Cenap Güngör
Öğr.Gör. Cumhur Sevinç
Araş.Gör. İlke Kızmaz
Araş.Gör. Sonay Ödemiş

Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi

Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. Selahattin İncecik
Prof.Dr. Mikdat Kadioğlu
Prof.Dr. Kasım Koçak
Prof.Dr. Duran A Şahin
Prof.Dr. Levent Saylan
Prof.Dr. Orhan Sen
Prof.Dr. H.Sema Topçu
Doç.Dr. Ali Deniz
Doç.Dr. Barış Önol
Doç.Dr. Hüseyin Toros
Öğr.Gör.Dr. Deniz Demirhan barı
Öğr.Gör.Dr. Elçin Tan
Araş.Gör.Dr. Sedef Çakır
Araş.Gör.Dr. Filiz Türk Katırcıoğlu
Araş.Gör. Bahtiyar Efe
Araş.Gör. Muhsin Hançer
Araş.Gör. Emine Ceren Eyigüler
Araş.Gör. Ayşegül Ceren Moral
Araş.Gör. Evren Özgür
Araş.Gör. Veli Yavuz
Uçak Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. A. Cihat Baytaş
Prof.Dr. ELBRUS CAFEROV
Prof.Dr. Çingiz Hacıyev
Prof.Dr. Vedat Ziya Doğan
Prof.Dr. Gökhan İnalhan
Prof.Dr. Mehmet Fevzi Ünal
Prof.Dr. İbrahim Özkol
Prof.Dr. Süleyman Tolun
Prof.Dr. Adil M Yükselen
Doç.Dr. Halit Süleyman Türkmen
Doç.Dr. İbrahim Özkol
Doç.Dr. Onur Tunçer
Doç.Dr. Zafer Kazancı
Yrd.Doç.Dr. Hayri Acar
Yrd.Doç.Dr. İsmail Bayezit
Yrd.Doç.Dr. Duygu Erdem
Yrd.Doç.Dr. Hülya Cebeci
Yrd.Doç.Dr. Emre Koyuncu
Yrd.Doç.Dr. Özge Özdemir
Araş.Gör. Yağmur Ateşcan
Araş.Gör. Neslihan Gençkal
Araş.Gör. Yavuzer Karakuş
Araş.Gör. Mevlüt Uzun
Araş.Gör. Emre Köroğlu
Uzay Mühendisliği Bölümü Prof.Dr. N.L. Okşan Çetiner-Yıldırım
Prof.Dr. Fırat Oğuz Edis
Prof.Dr. Zahit Mecitoğlu
Prof.Dr. Aydın Misirlioğlu
Doç.Dr. Mehmet Şahin
Yrd.Doç.Dr. Bayram Çelik
Yrd.Doç.Dr. Ayşe Gül Güngör
Yrd.Doç.Dr. Turgut Berat Karyot
Yrd.Doç.Dr. Demet Balkan
Yrd.Doç.Dr. Selman Nas
Yrd.Doç.Dr. Melike Nikbay
Yrd.Doç.Dr. Kemal Bulent Yuceil
Öğr.Gör.Dr. Murat Şimşek
Araş.Gör.Dr. İdil Fenercioğlu Aydın
Araş.Gör.Dr. Zehra Damla Uça Avcı
Araş.Gör. Pınar Acar
Araş.Gör. Demet Çilden Güler
Araş.Gör. İklim Gençtürk Akay
Araş.Gör. Ahmet Sofyalı
Araş.Gör. Mehmet Şevket Uludağ

Yorumlar

Kişisel sayfamı duyuruyu aldığım gün hazırlamaya başladım. Standart görünüm ve tasarım açısından Akademi sayfalarının çok yararlı olacağı inancındayım. Sayfaların hazırlanması oldukça kolay. İlk günden bu yana birtakım yenilikler ve gelişmeler de yapıldığı için birçok parametreyi kontol edebiliyorsunuz.

Prof. Dr. İnci Çilesiz Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Müh. Bölümü