ARAMA SONUÇLARI

Toplam 2 adet sonuçtan 2 tanesi görüntülenmektedir.

Arama









Yıllara göre arama

Özel Aralık Girişi

On the Implementation of the GMRES m Method to Elliptic Equations in Meteorology
Journal Computational Physics, Vol. 102, No. 2, Ekim 1992, s. 348-359
KADIOĞLU MİKDAT,STEPHEN E MUDRİCK
Maximal Regularity Properties of Parameter General Elliptic Equation in Hilbert Valued Sobolev Spaces
5 th. Workshop on Differential Equations and Applications Abstract, 14 Eylül 2011
ORUÇOĞLU KAMİL
Kamil Oruçoğlu Tam metin bildiri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü İTÜ Ayazağa Kampüsü Rektörlük Binası, Maslak-Sarıyer / İstanbul Tel: +90 212 285 3930